Svatby

Svatba je v životě jeden z nejvýznamnějších dní, na který budete chtít vzpomínat jako na ten Váš úžasný a velký den. I když většina lidí považuje hudbu a svatební zábavu, jako za jeden z posledních doplňků svého velkého dne, je potřeba si říct, že bez hudebního doprovodu, svatební zábavy a moderování celého dne, to nebude tak úplně to pravé. Svatební den si přece chcete hlavně užít. Pobavit se a oslavit s vašimi nejbližšími tento Váš jedinečný den.

Správný DJ na svatbě Vás provází ve většině případů už od obřadu. Ať už vám celý obřad ozvučí a nebo vám třeba jen pomůže s výběrem skladeb na vaše nástupy a celý průběh svatebního obřadu.

Se všemi klienty, kteří se rozhodnou využít mé služby, si vždy domlouvám osobní setkání, jelikož preferuji a jistě nejen já, osobní kontakt a přístup. Na společné schůzce si řekneme nejen jakou máte představu o své svatbě, ale také společně probereme celý průběh Vašeho dne, od svatebního obřadu, přes svatební tradice, hry a párty. O všechny tyto věci se postarám jak nejlépe umím a hlavně tak aby to odpovídalo vaší představě.

Je samozřejmostí, že celý váš den budu také moderovat a budu mít připravenou veškerou svatební zábavu, aby ten Váš den opravdu stál za to.

Co se týká hudby, tak preferuji originální songy v plné kvalitě, jak se sluší a patří. Můj repertoár se skládá ze všech možných žánrů, od lidové hudby až po současné všelijaké moderní žánry a styly. Jelikož právě svatební párty je pro DJ jedna z nejtěžších věcí, protože je zde z pravidla veliký rozdíl nejen mezi generacemi, ale také mezi hosty je spousta lidí, kteří mají rádi tu či onu hudbu, jsem za ta léta co se věnuji tomuto koníčku, připraven prakticky na vše.

Všem těmto již velice okrajově zmíněným věcem se budeme plně věnovat na naší společné osobní schůzce.

Je jasné, že všichni z vás kteří plánujete svou Svatbu, chcete aby právě ten Váš den byl úžasný, nezapomenutelný a krásný, proto bych vám rád doporučil, svou dlouholetou kolegyni , která se zabývá nejen svatební výzdobou, ale také vám pomůže s celou svatební koordinací a všemi přípravami. Jmenuje se Bc. Táňa Vodičková a doporučuji vám navštívit její Webové stránky www.svatbastanou.cz

×